Kontakt

Landsvägstransporter

Caj Vestlin
Verkställande direktör

caj.vestlin@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 219
Mob. +358 (0) 50 590 6160

Mats Engström
Trafikplanerare (import)

import@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 212
Mob. +358 (0) 50 056 9013

Leif Mantere
Trafikplanerare (export)

export@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 213
Mob. +358 (0) 50 015 9215

Kenneth Backlund
Trafikplanerare (bulk), fordon, service

kenneth.backlund@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 211
Mob. +358 (0) 50 036 3463

Projekt- och Logistiktjänster

Jani Vestlin
Projekt Direktör

jani.vestlin@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 217
Mob. +358 (0) 40 768 9987

Johan Vestlin
Business Development Manager

johan.vestlin@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 214
Mob. +358 (0) 40 844 7362

 
 

Administration

Ann-Katrin Walberg
Ekonomi

ann-katrin.walberg@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 218

Marika Björkman
Fakturering

marika.bjorkman@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 216

Veronica Jungerstam
Trafik- och Kvalitetskoordinator

veronica.jungerstam@ntc-transport.fi
Tel. +358 (0)6 7815 215

 

Vill du veta mer om våra tjänster?

Lämna dina uppgifter så kontaktar vi dig så fort som möjligt

Välj tjänst... *
E-post *
  
* Obligatoriskt fält

NTC Transport