Yhteystiedot

Maantiekuljetukset

Caj Vestlin
Toimitusjohtaja

caj.vestlin@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 219
Gsm. +358 (0) 50 590 6160

Mats Engström
Liikennesuunnittelija (tuonti)

import@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 212
Gsm. +358 (0) 50 056 9013

Leif Mantere
Liikennesuunnittelija (vienti)

export@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 213
Gsm. +358 (0) 50 015 9215

Kenneth Backlund
Liikennesuunnittelija (säiliö), kalusto ja huolto

kenneth.backlund@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 211
Gsm. +358 (0) 50 036 3463

Projekti- ja Logistiikkapalvelut

Jani Vestlin
Projektijohtaja

jani.vestlin@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 217
Gsm. +358 (0) 40 768 9987

Johan Vestlin
Business Development Manager

johan.vestlin@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 214
Gsm. +358 (0) 40 844 7362

 
 

Hallinto

Ann-Katrin Walberg
Talous

ann-katrin.walberg@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 218

Marika Björkman
Laskutus

marika.bjorkman@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 216

Veronica Jungerstam
Kuljetus ja Laatu koordinaattori

veronica.jungerstam@ntc-transport.fi
Puh. +358 (0)6 7815 215

 

Haluatko kuulla lisää palveluistamme?

Jätä tietosi niin olemme yhteydessä mahdollisimman pian

Palvelu *
Sähköpostiosoite *
  
* Pakollinen kenttä

NTC Transport